La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

2

SUPERLIGA

12 zespołów z zapewnionym udziałem, 4 z fazy play off - razem 16
3 liga hiszpańska, angielska, włoska, 2 niemiecka, 1 francuska

na podstawie ostatnich lat byłoby to: Barcelona, Real, Atletico, City, Chelsea, Liverpool, Bayern, BVB, Juventus, Inter, Milan, PSG

o 2 miejsca walczą - pozostałe zespoły z silnych lig jak np. 4 i 5 zespół z ligi angielskiej i hiszpańskiej, 4 z włoskiej, 3 z niemieckiej, 2 francuskiej, wicemistrz portugalii

o 2 miejsca mistrzowie mi.in. holandii, portugalii, belgii, austrii itd. a nawet polski czy czech

2 grupy po 8 zespolów - wychodza po 4 do ćwierćfinałów rozgrywanych 1-4 z drguiej grupy

wg mnie takie coś to byłoby fajne i poprawiłoby atrakcyjność

a nawet mistrz takiego kraju jak Czechy czy Polska małby szanse zagrać w tym jakby był bardzo mocny i wygrał fazę kwalifikacji


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?