La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2205 Culés

8

Lautaro z urazem, bez Lukaku, bez Brozovica. Inter też ładnie się posypał, ta przerwa reprezentacyjna i grafik październikowy dopiero pokaże swoje żniwo, nie tylko u nas. :)

0

@kuz Wszystko rozumiem, ale cieszyć się z kontuzji piłkarza to idiotyzm.

2

@AlexDark00 A gdzie on sie cieszy? My tracimy trzon i teraz Inter o Milanie nie wspominajac.

Ta LN to idiotyzm

0

@Sulimo Emotka na końcu po zdaniu, że "grafik październikowy dopiero pokaże swoje żniwo, nie tylko u nas".
No LN jest bezsensu to prawda.

0

@AlexDark00 Nigdzie się nie cieszę, a ta emotka jest ironiczna do tej sytuacji

1

@AlexDark00 Przeciez to ironia wali na kilometr

1

@kuz W takim razie sorry, ciężko wyczytać intencje, bo byli tu ludzie, którzy cieszyli się z kontuzji rywali.

0

@Sulimo Ciężko wyczytać intencje mając z tyłu głowy to, że byli tu ludzie, którzy na serio cieszyli się z kontuzji rywali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?