- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
0
No @Transu96 @Anonymus0608 Panowie... Skoro takie głupoty wygaduję, że na pewno silvera 2 wbijam w Fifę to jeszcze raz zapraszam na meczyk do zagrania dzisiaj po 20, lub jutro byle nie w godzinach 14-17.
4
@Oskar00 Całą waszą trójkę biore na ez
8
@Oskar00 transu jak przegra, to powie że wina biurka i zamawia nowe
0
@HighestInTheRoom Jak masz ochotę to też możemy zagrać :D Z każdym z LR bardzo chętnie zagram, a wyżej wymienionych panów zaprosiłem szczególnie, bo na psychę wjechali :P
0
@Oskar00 może jeszcze na PC grasz XD
1
@Oskar00 a co wbijasz? Ja w 22 w okolicach grudnia awansowałem do elitarnej a w FC to zdobywałem te nagrody z ifami. W wcześniejszych fifach to g1 to był mój max
1
@Anonymus0608 Jest cross Play, grać można z każdą platformą, macie tylko rynek oddzielny.
@VegetaPolska Póki był system 30 meczów to się kręciłem między 21 a 25 (Gold 1 - Elita 2) wtedy jeszcze bez światłowodu. W poprzedniej Fifie przed światłowodem było 14 zwycięstw w FC, raz się udało 16. A odkąd założyli światłowód to regularnie 16, a raz grałem mecz o 18 zwycięstwo, ale przegrałem. Ale to dosłownie 3 ligi weekendowe były grane ze światłowodem :)
0
@Oskar00 wiem ale pytam czy na pc grasz
0
@Oskar00 ale to na pc było?
0
@Anonymus0608 Gram na XSS, wcześniej na XO
0
@Oskar00 ja na PS4 jak jeszcze dla Lechii grałem to zdarzało sie wbijac 30 głównie 27 winow bylo, w ostatniej 16 winow wbic to na luzie szło ta fifa akurat wydaje sie być jedną z najprostszych do wymasterowania. Teraz jak juz nie gram "profesjonalnie" to mniej czasu jest wiec może co drugi weekend będę grał FC
2
@Oskar00 możesz dodać na XSX mój nick to „dejpi”.
Jak coś to mam tylko wersje próbna fify 23, ale kiedyś można zagrać coś tam