La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

1

Mmmm widzę, że Czesio znowu gra 3 z tyłu i Glikiem z Krychą w pierwszym. Trzymam kciuki, żeby były baty od Walijczyków to może ta karykatura trenera wyleci przed Mundialem (tak, wolę już trenera, który przepracuje kilka jednostek treningowych niż to dno trenerskie)

2

@Oskar00 Nie wyleci przed mundialem

0

@Kgorecki2500 Wiem, że to mało prawdopodobne, ale może jakbyśmy tak dzisiaj z 4:0 przegrali...

3

@Oskar00 Widzę, że tak samo myślę.
Dalej mnie zastanawia czemu Michniewicz uparcie chce grać 3 ŚO, to się u nas nie sprawdza. Zero taktyki. Szczerze niech przegraja dzisiaj 3-4:0 i go wywalą. Może zadziała efekt nowej miotły.

konto usunięte

0

@kibicsportu Cały czas gra na trzech, bo 3/4 naszej obrony gra w takim ustawieniu w swoich klubach. W systemie na dwóch będzie tylko gorzej, bo nasi nawet nie pamiętają tego ustawienia i nie dadzą rady przygotować się do niego na mistrzostwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?