La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Barcelona w ręczną jak na razie nie daje najmniejszych szans Kielcom. Mem, Fabregas (5/5 w ataku) i ten niesamowity Nielsen w bramce 11 obron w tym 2 rzuty karne. No z taką grą Vive nie ma czego szukać. A prawda jest taka, że wynik powinien być dużo wyższy.

/photo/1

1

@fart właśnie jestem na meczu. To ile Polska drużyna marnuje to tragedia.

0

@Mow_mi_Douglas Ale też trzeba pochwalić Barcelonę, że gra w obronie jak na razie Top. I mega zazdro, że oglądasz na żywo. ;)

1

@fart już 20:18 odrobili 4 pkt

0

@Mow_mi_Douglas I już tylko 1 bramka przewagi, ale co się w tych pierwszych 10 minutach II połowy gra Katalończykom posypała to głowa mała. Super meczyk.

1

@fart ale Kielce w pierwszej połowie dały dupy, bo mógł być dużo bliższy wynik

0

@Mow_mi_Douglas Okropnie no nic nie potrafili zagrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?