La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

36

Xavi: „Bez Busquetsa Barca i Hiszpania nigdy nie osiągnęłyby tego, co my osiągnęliśmy”.

Del Bosque: „Oglądasz mecz, nie widzisz Busquetsa. Oglądasz Busquetsa, widzisz mecz”.

Sergio Busquets potwierdził, że to jego ostatni sezon w Barcelonie. Niekwestionowana legenda.


0

@Pawel13sz to zdanie del Bosque takie trochę głupie :d

1

@Pawel13sz Wszystko dzięki Guardioli

13

@Pawel13sz Nia żadnej dyskusji na temat tego, jak potężny jest to piłkarz na swej pozycji, po prostu najlepszy w historii. Wszystko się jednak kiedyś kończy i miejmy nadzieję, że klub wraz z Xavim już pracują nad tym, aby wypełnić lukę po jego odejściu. Busiego, tak jak Leo, po prostu nie da się zastąpić 1:1, dlatego może potrzebna będzie zmaina systemu lub granie w nieco inny sposób, niż z kapitanem w składzie. Wielka postać w historii Barcelony i światowej piłki. Na pewno będzie go brakować, tych pajęczych nóg wyciągających piłki od przeciwników. Oby ten sezon dał mu jeszcze i nam wiele radości, bo zasłużył na to!

1

@Pawel13sz szkoda w sumie ://
dalej daje rade

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?