- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
6
Oho, wrócił Jakub Czarodziej. Generalnie tak jak to było kilka lat temu, tak teraz IMO ten typ robi to tylko po to by było o nim głośno i się mu udaje
14
@draxidox Kolejny odcinek z serii: jakiś zj*b lansuje się na twitterze a Stanowski poszerza mu krąg zainteresowania. Ma na celu wyśmianie typa a działa to zupełnie inaczej i jeszcze więcej ludzi o nim mówi. W ten sposób bycie zj*bem bez kręgosłupa moralnego i wstydu w tym kraju = pieniądze i sława.
3
@draxidox Widziałem te filmiki jak gadał głupoty xD oczywiście najlepszy argument wszechczasów musiał paść "oni tu chodzą z ajfonikami, pachnący a tam wojne mają" xDDD
3
@kuz Dokładnie, Kapela, Najman, teraz Staśko, promotor patoli, która później trzepie kasę, bo jest o nich głośno i ludzie śledzą losy takich marginesów. Ale jak już na ziomeczkowi trzeba nagrać coś to umywa rączki szybciutko
2
@draxidox pomijam, że gość wygląda jak kryminalista i tak też się wypowiada, bo więcej tam wulgaryzmów i idiotyzmów niż normalnej mowy, ale ból dupy o to, że Ukrainiec wypije sobie kawę w kawiarni zamiast płakać na pokoju jest niedorzeczny. Najgorsze jest to, że takich jak on jest całe mnóstwo, bo sam znam kilka osób co narzekają na obecną sytuację i przeszkadza im to, że latem Ukraińcy pili piwko w plenerze. Rozumiem, że jak jesteś uchodźcą to nie możesz sobie w żaden sposób osłodzić życia, tylko masz chodzić w podartych spodniach, kąpać się raz na tydzień i jeść resztki ze śmietnika XD