La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 775 Culés

konto usunięte

5

Swoją drogą kwestia kto jest lepszy z dwójki Lewandowski - Benzema szybko się zakończyła.

3

@MesQueUnClub96 No ten lepszy niedługo dostanie złotą piłkę

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo, że Benz lepszy

konto usunięte

1

@zodiak_10 A Modrić ma Złotą Piłkę a Xavi i Iniesta nie mają itd. itd.

3

@MesQueUnClub96 Czyli są gorsi, proste

1

@MesQueUnClub96 Wniosek?
Modric > Xavi, Iniesta

konto usunięte

0

@Medium wiem że to żarty ale niektórzy serio mają takie podejście do tych nagród xD

2

@MesQueUnClub96 @Medium Oj tam Lewy dostanie kolejny talerz, będzie mógł mówić że jest wyjątkowy bo specjalnie dla niego co roku jakieś nagrody tworzą :D

konto usunięte

1

@Kondziubarca ja nie chciałbym być tak poniżany jak on. Niech zrobią to głosowanie z 2020 roku i kwestia będzie rozwiązana.

1

@MesQueUnClub96 "Najlepsze" jest to że teraz taki Benzema pobije pewnie rekord dostanych głosów i będzie podnieta, a Lewy w 2020 jestem pewny że miałby wiecej głosów niż teraz Benzema, odwołania tamtej gali nigdy nie zrozumiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?