La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

konto usunięte

1

Tak prawdę mówiąc to taki Depay, Ferran, Fati czy de Jong mają przesrane na rambli. Zagrają dobrze to hejterków nie ma. Wystarczy, że źle podadzą i już wysyp trolli i wyzywanie od "dzbanów" i jeszcze gorszych. No ale czego oczekiwać od upośledzonych użytkowników, którzy Lewandowskiemu, który wali co mecz dublety, trafił hat-tricka w debiucie w LM w barwach Barcy wypominają mecz z Bayernem.

Generalnie banował bym tych wszystkich dzbanów, ciężko się to czyta

2

@cris2706 Piszesz, że ktoś wyzywa od dzbanów na końcu sam wyzywając ich od dzbanów.
No dzban

konto usunięte

0

@TR3YWAY a jak inaczej nazwać kogoś kto krytykuje tylko, żeby krytykować? I "dzban" było w tym przypadku tylko przykładem, bo gorsze słowa lecą w stronę Ferrana czy Depaya po złym zagraniu. Oczywiście jak strzelą bramkę to hejterków nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?