La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

3

Dobrze, że teraz gdy jest Mallorca, Elche, Celta i pomiędzy tymi pierwszymi przerwa na kadry mamy w LM Inter od razu dwa razy pod rząd, jak wygramy z nimi dwa razy to będzuemyv mieć komfort i awans to formalność. Szybko nas czeka bardzo ważny moment sezonu Jeśli raz przegramy to zrobi się kwas, ale nie ma co tak myśleć, bo Inter możemy oklepać lekko

0

@Kamiloza91 zależy, jeżeliby przegralibyśmy 1-0 we Włoszech, a 2-0 na CN byśmy wygrali to już jesteśmy od nich wyżej na koniec fazy grupowej pod warunkiem że Bayern by ich pokonał u siebie, a my nie wyłożylibyśmy się na Pilznie. Ale wiadomo, najlepiej wygrać

2

@barcelonaLM remis i wygrana spoko opcja. Wtedy nawet jak Inter wygra z Bayernem, to my wygrywając z Czechami mamy po 9 pkt i awansujemy.

0

@Kamiloza91 po 10

0

@Kamiloza91 my po przerwie reprezentacyjnej zawsze wracamy w fatalnej formie. Oby tu było inaczej

0

@tbas Zdaję sobie sorawe. Też się trochę obawiam, ale może coś się zmieni. ;) Jednak głównie mi chodzi oto, że mamy Inter x2 gdy przeciwnicy w lidze są słabi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?