- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
77
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
41 odpowiedzi
maroon
5
@Faro Mijają wieki, a ludzkość nie zmienia się nawet odrobinę. Niczym średniowieczne pogromy.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
1
Ktoś mieszka aktualnie w Wielkiej Brytanii? Ktoś się orientuje jak w tym momencie jak wygląd sprawa jeśli chodzi i wyjazd do pracy w Zjednoczonym Królestwie po ich wyjściu z UE? Więcej trudności, papierków, formalności?
2
@Barwindg Nie porównywalnie więcej. Wcześniej obowiązywała wolnośc przemieszczania się i życia tak jak w całej UE. Obecnie trzeba mieć wize i spełniać warunki.
Tutaj możesz sobie sprawdzić co należy spełnić zależnie od twojego wykształcenia, długości pobytu itp.
https://www.gov.uk/check-uk-visa/y
Ogólnie mocno pokomplikowane przez co Brytyjczycy sami sobie narobili problemów bo brakuje im pracowników.
1
@Barwindg @Bocheno1 mieszka
0
@Barwindg kolega @don'T.R.I.P.e bardzo dobrze wyjaśnił i podał idealne źródło żeby to sprawdzić