La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

0

Po dzisiejszym dniu z trzech wielkich faworytów do medalu na siatkarskich mistrzostwach zostanie już tylko jeden. No oby nasi podołali presji. Drużyny mega wyrównane, wg mnie na pozycjach USA ma lepsze rozegranie i libero, my środek i atak (fatalny Anderson jest) i przyjęcie na równym poziomie, aczkolwiek u nas w obwodzie jest Fornal i Kwolek, którzy są lepsi od 3 i 4 opcji Amerykanów na tej pozycji. Stawiam 3-1dla nas

0

@FCB24 Co do środka to moim zdaniem na plus USA, Smith i Jendryk świetnie blokują, gdzie zarówno Bieniek jak i Kochan grają fatalnie w tym elemencie. Oczywiście zagrywka na korzyść naszych, ale ogromną dziurę na środku mamy jeśli chodzi o blok. Oby dziś dobrze zagrali, moim zdaniem środek będzie kluczowy i gra blok-obrona.

0

@FCB24
Brazylijczycy nie odpadną wg mnie wiec 2 z 3 z dzisiejszego dnia zostanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?