La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

6

Dopytywany o gazowanie węgla poseł PSL Marek Sawicki odpowiedział w zaskakujący sposób. – "Jeśli natura przez miliony lat chowała węgiel gdzieś głęboko pod ziemią, to dlaczego człowiek uparł się, by tej naturze przeciwdziałać, żeby występować wbrew niej?" - pytał.

xDD i jak ma ten cholerny PiS przegrać z takimi durniami w opozycji, dramat. robią wszystko zeby kaczor zdobył 3 kadencje.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

2

@Kondziubarca Durnie, nie durnie to ja o pośle pierwszy raz słyszę więc pewnie dużo w kampanii by nie namieszał :)

5

@Kgorecki2500 Ten cały Marek Sawicki to w latach 2007–2012 i 2014–2015 minister rolnictwa i rozwoju wsi za rządów Tuska także dość znacząca postać polskiej polityki xd

1

@Kondziubarca No chyba, że tak ;)

1

@Kondziubarca pis też dużo robi, żeby 3 kadencji nie dostać.

konto usunięte

0

@Marcelinho99 spokojnie dostaną, wystarczy że dla jakieś grupy dadzą pieniązki i kupią ludzi za 200 czy 300 zł na konta wię wiesz ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?