La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

1

Tak obserwuje mecz Ruuda z Beretem i dochodzę do wniosku że tegoroczna nawierzchnia US open jest chyba nie dużo wolniejsza od Wimbledonu. Przecież te piłki mega szybko latają @mekston co Ty na to ? Wiem że to mało prawdopodobne ale wrażenie to robi niezłe

0

@budel17 trudno powiedziec - nie slyszalem wypowiedzi samych zawodnikow zeby bylo inaczej niz w poprzednich latach.

Moze to chodzi o same pilki?

0

@mekston w studiu widziałem krótki moment wypowiedzi Caroline Garcii która mówiła o tym że w tym roku korty są piekielnie szybkie i ona byłaby bardzo szczęśliwa gdyby wszystkie swoje mecze mogla grać w sesji dziennej gdzie jest podobno znaczna różnica w porównaniu do nocnych rozgrywek. Nawet Karol stopa dzisiaj się śmiał że organizatorzy wzięli to pod uwagę i mecz z gauff gra wieczorem :D

1

@budel17o proszę, a jednak może coś w tym jest. Wczoraj też to mogło mieć jakiś efekt, że Nadal grał wszystko w wieczornej i przeszedł na dzienną i też z najmocniejszym rywalem od razu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?