La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

0

Ostatni klasyk na Camp Nou w rewanżu graliśmy w sezonie 2014-15 a chyba wszyscy pamiętają jak tamtem sezon się zakończył.I oby w tym było podobnie...;)

0

@ousmanedembele10 raczej nie ;) - graliśmy przecież na Camp Nou w rewanżu w sezonie 17/18

Najpierw 3-0 na SB (słynne piękne święta w Madrycie), a potem 2-2 na Camp Nou

0

@mekston W sezonie 18-19 graliśmy rewanż na Bernabeu i wygraliśmy 0-1,po golu Rakiticia...;)

0

@ousmanedembele10 edit - miałem na myśli 17/18

1

@mekston Wybacz, pomyliłem się mój błąd ale w sezonie 14-15 na Bernabeu polegliśmy 3-1 a na Camp Nou wygraliśmy 2-1 i oby ten sezon zakończył się jak tamten.Tego życzę dla Barcy...;)

0

@ousmanedembele10 17/18 też się bardzo dobrze zakończył - ostatnim naszym dubletem (choć oczywiście wówczas problemem była porażka z Romą, finalnie nie zrobienie sezonu bez porażki - choć tytuł w ten sposób sobie zapewniliśmy i brak stylu - czyli poleganie na duecie Messi - Suarez oraz na Matsie)

0

@mekston Tak, bolała ta porażka z Romą zwłaszcza że pierwszy mecz wygraliśmy 4-1. Zdecydowanie bym wolał wygrać ligę mistrzów i la ligę niż ligę i puchar króla.W tym sezonie idziemy po tryplet...;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?