La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

6

AJAX - transfery

Ajax zarobił tego lata już ca. 216 mln EUR na transferach!!!

to jakiś kosmos:)

wydali już też ponad 100 na takich graczy jak Bergwijn, Brobbey, Wijndal, Bassey, Kaplan

oby szybko się teraz wzmocnili po odejściu Antony - Lucas Ocampos (ca. 20) + ma przyjść Grilitsch oraz bramkarz Vlachodimos

kadra po takich transferach

Vlachodimos( Pasveer)

Rensch - Timber (Kaplan) - Bassey (Kaplan/Sanchez)- Wijndal (Blind)

Berghuis (Klassen)- Alvarez (Grilitsch) - K.Taylor (Kudus)

Ocampos (Conceicao) - Brobbey (Tadić/ Luca) - Bergwijn (Tadić)


wg mnie przydałby się jeszcze pomocnik i PO, ogólnie uważam że obrona środkowa też powinna być lepiej wzmocniona niż piłkarzami dla mnie trochę anonimowymi typu Bassey czy Kaplan

walka o mistrz nie będzie w wcale taka łatwa z PSV a w LM 1/8 to będzie marzenie w takiej grupie


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?