La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

1

Gavi spuścił z tonu...
Myślicie, że to tylko chwilowo czy może był tylko błysk jednego (poprzedniego) sezonu?

10

@jq91 O 18-latku nie ma sensu mówić, że był tylko błyskiem jednego sezonu

4

@jq91 chwilowo :) niedługo znowu nas będzie raczył swoją piękną grą.

0

@jq91 nowa rola w zespole, pozycja, pewnie czasu potrzebuje, albo potrzebna zmiana pozycji u Xviego. Albo sie nauczy i tez odpali.

0

@jq91 18 latek nie gra regularnie na topowym poziomie? one season wonders

1

@jq91 Niby nie czaruje was,ale dla mnie wczoraj zagrał na prawdę solidne zawody Np. miał świetna wrzutkę na Lewego, jeszcze jedno miał fajne podanie do lewego,ale Robertowi strzał źle wyszedł. I pamiętam jak miał dobry skok pressingowy gdzie prawie gola strzelił. Na pewno lepiej zagrał niż z Rayo. Wiadomo, ma taki talent,że się od niego dużo oczekuje,ale nie zapominajmy,że niedawno skończył 18 lat i nie powinno się na nim nakładać dużej presji. Ale na pewno w tym sezonie będzie miał świetne mecze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: