- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1316 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1316 Culés
8
Poczwórnie zaszczepiona Pani Bidon, zakażona covid-19.
Szok i niedowierzanie!
Zdrowia.
12
@FC1899Barca może zapomniała założyć czwartej maski na twarz xd
0
@FC1899Barca Ja tam byłem zaszczepiony 3 razy (wtedy nie było 4 dawki) a też złapałem :P Inna sprawa, że łagodnie zniosłem ale nie wiem czy przez szczepionkę czy po prostu:P
10
@FC1899Barca napisze ci żeby dostać zielonych ogólnie to szczepionki miały chronić przed zarażaniem, ale potem jednak trzeba było powtarzać, więc ogólnie to one nie są żebyś się nie zarażał, ale żeby łagodniej przechodzić chorobę, a potem i tak tracisz tą odporność, więc cykl należy powtarzać do usranej śmierci i koniec końców to i tak umrzesz
1
@FC1899Barca Już mi się nawet nie chce o tym świrusie myśleć, ale to chyba miało powodować łagodne przejście, a nie brak zarażenia.
0
@FC1899Barca przecież szczypawa nie chroni przed zakażeniem tylko przed ciężkim przebiegiem, co za szury szukają sensacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FC1899Barca znowu xD Bidon to covida ma średnio co 2 tygodnie chyba
Edit. Źle doczytałem tym razem żona:D
2
@Uukasz_93 Ponad 90% odpornosci mialo dawac potem do 40-50% zeszlo kiedy coraz wiecej zaszczepionych sie zarazalo weszli na tryb ze chronia przed smiercia. Kiedy zaszczepieni umuierali pojawila sie kolejna narracja i miala chornic przed trudnym przebiegiem.
;)
1
@Uukasz_93 @Hasszz
No, na pewno...tylko zależy, w którym okresie pandemii, bo szybko ich "fachowe" opnie się zmieniały...