La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 616 Culés

#Tiki-taka

Agent Juana Foytha Claudio Curti był dziś rano w Ciutat Esportiva i spotkał się z Mateu Alemanym. [@JijantesFC]

9

Wydaje sie być (chyba) najlepszą opcją wśród tych wymienianych. Kwestia za ile (nie chcą GOŁTA w rozliczeniu)?

1

Chyba najlepsza opcja z tamtej listy

4

Czyli może są jakieś szanse na wyciągnięcie go z żółtej Łodzi podwodnej, nie da się ukryć ze najlepszy z listy kandydatów

1

@SenoX ...zależy jak głęboko są? Może Paul Mccartney by coś pomógł?

0

Zawsze mi sie kojarzyl z pozycja stopera. Ktos moze powiedziec jak sie sprawdza na PO? Bardziej typ takiego defensywnego bocznego broncy jak Azpi czy potrafi sie podlaczyc pod akcje i dac sporo z przodu?

1

@Dojt Potrafi pograc zespołowo i jest inteligentny w porównaniu do jeźdźca bez głowy Desta. Może nie jest to król dryblingu w grze ofensywnej ale jego zadaniem będzie zabezpieczenie defensywy, zupełnie jak kiedyś Abidal na lewej i Alves na prawej.

0

@kinioo on? On to na pewno pomógłby

0

@pacior95 zabezpieczyć defensywę mogą Arauja czy Kounde, jest jeszcze Roberto a nie ma nikogo kto mógłby się podłączać do ataku i nabić kilka asyst

0

@SenoX Faktycznie, słabo trochę. To może razem z Ringo by dali radę, bo John to już raczej średnio...ewentualnie Yoko...tylko Imagine jaby było pięknie.
Peace brother.
K.

0

@rutek71 Mylisz się, Araujo albo Kounde nie potrafią rozgrywać piłki w stylu Roberto a znowu Sergi nie potrafi dobrze bronić więc Fouth ma być typem zawodnika, który będzie rozgrywał piłkę wyżej oraz zabezpieczał defensywę. Wrzucić piłkę też potrafi w pole karne lecz nie będzie to gość, który będzie dryblował bo od tego mamy skrzydłowych.

0

@kinioo wódki nie piliśmy ale niech Ci będzie
Peace Brother
S.

« Powrót do wszystkich komentarzy