- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
4
Najlepsi dzisiaj Pedri i Frankie heh
0
@Tomi61661 Frenkie xd
0
@AlexDark00 a nie? Jako jedyny czymś się wyróżniał w drugiej połowie. Potrafił wyjść z własnej obrony i napędzić akcje a nie klepać po stokroć z bramkarzem
0
@Tomi61661 No tak napędził, że potem od razu stracił co ma w zwyczaju. Jak widzę jego rajd to już wiem, że zaraz pójdzie kontra, bo albo mu ktoś ją zabierze po prostu, albo poda kasztana do przeciwnika i efekt jest ten sam. Niech on już odchodzi, irytuje mnie tymi zagraniami.
0
@AlexDark00 Chłopie nie wiem czy ten mecz oglądałeś czy inny xD co chwilę wychodził z obrony i celnie podawał po czym piłka wracała do obrony. Raz czy dwa może podał niecelnie ale zaraz leciał z pressingiem i ta piłkę odbierał. Jedyny piłkarz który w drugiej połowie się wyróżniał, a Ty mówisz że grał piach xD Piach to grał Kessi co się sam prawie połamał i Gavi który... Gavi? Grał? Bo w ogóle był niewidoczny.
0
@Tomi61661 To chyba ty oglądałeś inny mecz, z tych jego rajdów nie było żadnej korzyści. Kessie przynajmniej uczestniczył w akcji, gdzie padł gol ( że spalonego ale akcja spoko), De Jong strasznie psuł i bezsensu holował piłkę.
0
@AlexDark00Kessi w akcji gdzie padł gol był na paro metrowym spalonym także ja tego nie liczę. Poza tym wolę Frankiego którego holuje piłkę ale napędza akcje do przodu gdzie są z tego jakieś korzyści, niż bezsensowne klepanie piłki w obronie z bramkarzem. Przecież my a pierwszej połowie nie wiem może na palcach jednej ręki można wyliczyć ile razy podaniami wyszliśmy z obrony.
0
@Tomi61661 To też dlatego, że na PO grał Araujo. Potrzeba PO z prawdziwego zdarzenia.