La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

8

@JacobsBen

West Ham jest zainteresowany Memphisem.

@Pawel13sz @Kondziubarca @Kgorecki2500

0

@Lionel_Messi10 Bez szans na taki transfer. Depay nie będzie chciał grać w klubie ze środka tabeli

0

@Ptasior No to będzie grał na trybunach w bierki xD albo jedynie gdzie pogra to na treningu, a MŚ tuż tuż.

0

@Lionel_Messi10 Zajebisty biznes dla Barcelony. Płacimy pieniądze dobremu grajkowi za siedzenie na trybunach, zamiast z niego korzystać. Żadna strona na tym nie skorzysta. Barca będzie miała problemy z rejestracją, a Memphis z regularną grą (na mundial i tak pojedzie, nawet jakby się nie łapał)

0

@Ptasior Ciekawe gdzie będzie minuty łapał, jak atak mamy obstawiony, nie ma szans na to.

1

@Lionel_Messi10 Nie ma szans to na jego grę w WHU. Odejdzie do Juve, albo nigdzie

0

@Ptasior Dokładnie to do Juve odjedzie i tam będzie gral w LM :)

1

@Lionel_Messi10 Dlatego najlepiej dla obu stron to się po prostu dogadać. Memphis dużo zrobił żeby rok temu dołączyć do Barcelony. Nie róbmy mu teraz pod górkę wysyłając do średniaka takiego jak West Ham

0

@Ptasior Wydaje Mi sie ze do Juve pójdzie, cos cicho się zrobiło o nim i o Juve :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?