La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

0

Nie wierzę, że my Bernardo ściągniemy a De Jong zostanie, skoro nawet czwarta dźwignia nie da płynności. Ktoś tu kłamie i mam nadzieje, ze to media a nie zarząd.

3

@kuz nie ma czegoś takiego jak czwarta dźwignia a Bernardo może uda się zarejestrować przy obniżeniu pensji Pique, Busiego i tego nieszczęśnika De Jonga.

1

@kuz
ludzie doczytajcie w końcu, douczcie się

tu nie chodzi o płynność ale regulacje FFP, nie mylcie proszę tego bo to aż razi w oczy

0

@lucca87 płynność w rejestracji piłkarzy zgodnie z zasadami La Liga, myślałem, że każdy się domyśli o co mi chodzi..

0

@Jasialdinho @lucca87 @kuz przy obniżeniu pensji Busiego i Pique oraz De Jonga to ledwo da się się obecne zakupy zarejestrować nie licząc Alonso. Więc chyba Pique , Busi i Frenkie musieli by grać za darmo....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?