- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
36
Jak widzę tego Brajtłajta który wchodzi uchachany przy gwizdach całego camp nou to się rzygac chce. Obrzydliwy typ. Mam nadzieje ze niedługo się skończy ta przygoda i już nigdy o nim nie usłyszę. Mógł skończyć jako w sumie śmieszny transfer ale charakterny. Skończy jako wyrzutek i nierób. Znak upadku Bartomeu. Mam nadzieje ze to ostatni tego typu transfer w Barcelonie
0
@Janas11224 obrzydliwy to jest twój komentarz. Na pewno nie jak przystało na kibica Barcy. A co ma gość płakać? Pomysl... Podpisał kontrakt i tyle w temacie.
1
@Janas11224 to nie jego wina tylko Bartka
1
@Nieznajomy jego wina ze na sile chce siedzieć na ławce mimo ze nikt go tu nie chce
0
@Janas11224 Dali mu kontrakt? Dali. Klub zobowiązał się do zapłacenia mu pewnej kwoty i powinien się z tego wywiązać, to nie wina zawodnika, że się domaga swojej własności.