La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Aj szkoda tego Azpilicuety. Podejrzewam, że do transferu nie doszło przez robienie nam pod górkę przez Tebasa. Hiszpan nie chciał dłużej czekać, a zarząd był pewnie skoncentrowany na czwartej dźwigni by zarejestrować piłkarzy. Zostajemy z Destem, Araujo i ewentualnie Kounde na prawej obronie. Może jako, że odpadł Azpi, przeznaczyć resztę kasy na Gayę. Valencia pewnie odda go za 10-12 milionów. Zabezpieczylibysmy w tym sezonie lewą stronę, a przyszłym wróciłoby się do tematu prawej obrony i defensywnego pomocnika.

1

@Eto'o9 R10 Azpi to solidny i nic więcej piłkarz. Nie warto płakać akurat nad nim. Oczywiście Dest i Roberto to gorsi zawodnicy, i obaj powinni być po za klubem, no ale... W ogóle na prawej obronie jest duża pustka na rynku transferowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?