La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Mecz Polska vs Argentyna decyduje o awansie z grupy. Chcecie by odpadła Polska czy Argentyna?

konto usunięte

13

@Encore Argentyna

3

@Encore proste, że wolę aby Argentyna odpadła

konto usunięte

0

@Encore chciałbym żeby obie odpadły.
I Portugalia trafiła w finale na Arabię Saudyjska

7

@Encore Nie będziemy musieli decydować, bo taki mecz to ewentulanie będzie między Meksykiem a Polską.

0

@Pilka_jest_okragla Skąd wiesz?

0

@Rust_Cohle Tak i Bruno Zp

0

@Encore Oczywiście że Polska

0

@Encore Nie wiem, tak samo jak Ty, że nasz mecz z Argentyną będzie o awans. Na dziś, patrząc na to jak gra Argentyna i czym dysponuje w swoim składzie, są pewniakami nie tylko do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca, ale też uważani za jednego z głównych faworytów do zdobycia MŚ. Jasne, wszystko się może zdarzyć, ale nie muszę się tym dylematem zajmować dziś, bo może się np. okazać, że już po pierwszym meczu będziemy w kolejnym grali o wszystko...

0

@Pilka_jest_okragla Wystarczy że Meksyk wygrywa z Argentyna i Polska i gotowe

0

@Encore Argentyna to może i przegrać 10-0 z Meksykiem i 20-0 z Arabią, nie wiem czemu miałoby zależeć na tej reprezentacji

0

@Rust_Cohle i w 90 minucie karnego strzela Mohammad Al-Sahlawi który daje Arabii Mistrzostwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?