La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

1

Trochę sie obawiałem, że bogactwo spowoduje że część nie będzie grać na swoich pozycjach.
Araujo to nie skrzydłowy, dobrze defensywnie, ale ofensywnie nic nam nie daje.
Alba w pierwszej połowie w ofensywie, nie ma chłopa, wynika to z faktu ustawienia.
Gavi cieniutko,

W drugiej pierwsze 15 minut wyglądaliśmy dobrze, skrzydła latały, Pedri swoje robił, skrzydła obrony fajnie w ofensywie. Obawiam się że Xavi przekombinuje, opcji ma dużo, chyba paradoksalnie za dużo, bo jak będzie cały czas zmieniał to kiedy zespół ma się zgrać.

Lewy wczoraj bardzo dobrze, wpadnie raz, będzie wpadać.

0

@tbas tez mam obawy szczególnie do Kounde, Araujo

9

@tbas Przecież takie tourne przed sezonem są właśnie od kombinowania...

2

@MaziFCB no to poczytaj Xaviego o Araujo.

0

@tbas Lewy bardzo dobrze xd Oglądałeś mecz? Depay w 30 minut pokazał się z dużo lepszej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?