La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

2

Właśnie zakończyłem ghost of tsushime.
Co za piękną gra, zachwyca nie mniej niż rdr2 czy wiedźmin.
Polecam każdemu.

1

@Roobo Mnie strasznie nudziła ta gierka. The last of us 2 dużo bardziej mi podeszło.

0

@Roobo Poza widokami, to nie oferuje zbyt dużo frajdy, a momentami nawet irytuje. Powtarzalność, ograniczenia i sztuczne wydłużanie czasu gry niepotrzebnymi misjami.
Robi się nudna po paru godzinach.

0

@MarcinVeB10 Zgadzam się. Teraz gram w "Nioh 2" i mimo, że to trochę inny gatunek (sulslike), to dużo bardziej mnie wciągnęła niż "GoT". Dodam, że nawet system walki jest dużo lepiej zrobiony (wybór postawy), bardziej intuicyjny.

"Nioh 2"
https://streamable.com/2nb2am

0

@norbi77 Oj tak, nioh jest Kozak gierka ale jest mega trudna. Potem polecam sekiro :)

0

@MarcinVeB10 Nioh 1 był bardzo trudny, ale w 2 jest bardziej przystępny choć też stanowi wyzwanie. Jeśli ja, typowy "wkurwiak" w takich grach gram w N2 z radością, to znaczy, że nie jest tak źle :)
Sekiro kupię jak będzie w promocji, bo nie chcę wydawać z 200zł na grę, od której mogę się odbić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?