La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Do ligi można zarejestrowac 25 kopaczy. W Barcelonie aktualnie mamy: MATS-Pena, Dest-Roberto, Pique-Garcia, Araujo-Christensen, Alba-Balde, Busquets-Nico, Gavi-Pedri, deJong-Kessie, Dembele-Raphinha, Lewy-Auba, Ferran-Fati. Mamy 22 zawodników, czyli zostają 3 wolne miejsca do uzupełnienia pierwszej drużyny. Mamy grono: Neto, Umtiti, Mingueza, Pijanic, Riki, Collado, Depay, Brait, czy kogoś pominąłem? Potencjalnie jeszcze przyjdzie Kounde i ewentualnie jakiś zawodnik za de Jonga. Pytanie co z Nico i Balde. Kto według Was (licząc że dojdzie Kounde) powinien zostać w Barcelonie? Mi ogólnie nie podoba się 5 stoperów, ale ciężko kogoś odstrzelić (Umtiti i Mingueza wiadomo out), z tej ekipy bym chyba Collado i Depaya zostawił, chyba że ktoś dałby lepsze pieniążki, albo sam Depay by odszedł. Ogólnie ciężki temat ma zarząd, ale ja wierzę w nich!

1

@mercurial2000 pomijasz ważny fakt, że np Gavi nie wymaga rejestracji w pierwszej drużynie. Nie pamiętam do jakiego wieku, ale zawodnicy poniżej pewnego wieku nie muszą być zgłaszani do gry

0

@MrPGG jesli Gavi będzie nadal zarejestrowany w Barcelonie B, to kolejne miejsce wolne, więc pytanie kto

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?