- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
22
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Eklerek
8
Oglądam miodowe lata dla fabułyhttps://zapodaj.net/images/f978cd82a0b93.jpg
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
5
Sky: Agenci Luisa Suareza zgłosili się do BVB. Urugwajczyk chciałby być zastępcą dla Sebastiena Hallera, który nie wiadomo jak długo będzie pauzować.
0
@JohnnyBarca nie wiem czy BVB będzie go chciało. Jak już to na ławkę, bo wątpię że wytrzyma jeszcze kondycyjnie ciągłe wychodzenie w pierwszym składzie
0
@JohnnyBarca Jego to aktualnie nikt nie chce xD
2
@MesQueUnClub96 Ponoć ostatnio Luisito jest w dobrej formie fizycznej. Z tego co widziałem zrzucił kg i zbudował mięśnie.
0
@AlexDark00 a to nie wiedziałem. Aczkolwiek BVB ma zasadę rozgrywania zawodników i opylania ich za grubą kasę. Więc ciężko może mu być.
1
@MesQueUnClub96 Niekoniecznie, mają młodych Adeyemiego i Marlena, a doświadczenie też jest potrzebne. Reus, czy Witsel (tak wiem odszedł, ale grał tam mając już +30lat). Jak dla mnie Suarez jest ciekawą opcją dla BVB.