- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
0
Przedziwna sytuacja Kryszczianu, wydaje się, że transfer do United definitywnie zakończył jego karierę na najwyższym poziomie, wcześniej niż by się wszyscy spodziewali
(oczywiście United to dalej nie byle drużyna, ale wiecie o co kaman)
0
@Siro O to, że nie wywalczyli awansu do LM.
0
@Siro
Sportowo CR7 mocno zjechał od momentu odejścia z Realu, to była obustronna relacja, nie jednostronna. Real potrzebował CR7, CR7 potrzebował Realu. Z początku Real miał okres przejściowy, przebudowywał się, ale w konsekwencji ostatni sezon pokazał, że Ronaldo nie jest już w Realu do niczego potrzebny, przejęcie pałeczki lidera przez Benzeme + eksplozja talentu Viniego. Królewscy wyszli na tym znacznie lepiej, Ronaldo się przeliczył w swoich kalkulacjach i to widać, po tym jak jego kariera obecnie wygląda.
Zresztą to taka trochę patowa sytuacja, Ronaldo ma już 37 lat na karku, przez najbliższy rok nie zagra z Manchesterem w CL - która zawsze była dla niego priorytetowa, nie ukrywajmy. Nie ma pewności, że zagra tam za 2 lata, a jak zagra to jej nie wygra (nie oszukujmy się, Manchester musi się przebudować i nie pomaga w tym fakt ego Ronaldo i tego że to nie te czasy co kiedyś, że najlepsi chcieli grać w MU, dla młodych gwiazd, nie jest to perspektywiczny kierunek). Z drugiej strony nie ma dla niego innej alternatywy prócz zostanie w Manchsterze, żaden klub z topki go nie chce, nawet Bayern. Nie dziwie się, bo nikt nie będzie budował składu i opierał go na gościu, który ma 37 lat i chce pobierać ogromną pensje. Niestety, pewna epoka się już skończyła i poniekąd przyczynił się sam do tego, inaczej wyglądałaby końcówka jego kariery, gdyby został w Madrycie i schował swoje ego do kieszeni.