- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
0
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Laminedependencia
41
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
30 odpowiedzi
DragonxNF
0
O widzę że jeszcze jedna osoba się pojawiła na stronie Witam @Sweetener
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
2
Europa już dawno zagubiła się we własnej narracji. Dbanie o klimat? TAK! jednak nie kosztem zażynania europejczyków! Dziś w obliczu kryzysu światowego spowodowanego min. wojną na wschodzie Europa powinna natychmiast redefiniować cele klimatyczne. Jak to czasem pada w słynnej grze Monopoly: "Desperate times call for desperate measures "
Natychmiast powinno dojść do redukcji bądź czasowego zawieszenia ETS'ów (Europejski System Handlu Emisjami), a także do poluzowania energetyki węglowej. Rosja śmieje się z nas, bo sami siebie dodatkowo dobijamy. Na czas konfliktu min. takie środki powinny być natychmiast przedsięwzięte.
1
@IronSanHybrid oczywiście masz rację ale zawieszenie ETS w lewackiej UE jest prawie niemożliwe, no chyba że Niemcy proszę Pana nie będą wyrabiać energetycznie.
1
@LordB007 Nie chcę, ale muszę się z Tobą zgodzić :/