La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

21

Białych to musi dupka boleć że do nas lewy idzie bo nagle kazdy u nich pisze że to zwykły drewniak i nic u nas nie pokaże

2

@Vamosdembouz No nic dziwnego bo cały czas myśleli że jak lewy zawita do Hiszpanii to będzie Real a Nie Barcelona.

2

@Vamosdembouz Real ma Benzeme więc dlaczego ma boleć? Nie czaje kompletnie takiego myślenia

0

@sergio5 Real go chciał ale on wybrał inaczej. Potem już było za późno, gdyby nie Benzema to byłaby jakas szansa a teraz Lewy musi brać coś co jest możliwe

2

@VegetaPolska "gdyby nie Benzema"? Kiedy mówiło się o transferze Lewego do Realu do Benzema był cieniem Ronaldo, który marnował najprostsze setki.
Jeden świetny sezon Karima przyćmił wiele słabych.

0

@Survier nie do końca tak jest. Benzema na swoje 13(?)sezonow w Realu to jaki naprawde słaby miał 1. Od odejścia Ronaldo jest nie do zastąpienia. Gdyby nie robił takich statystyk to Lewy byłby w zainteresowaniach Realu ale tak nie jest od 2018 roku więc lewy musi wziąć to co jest realne.

1

@Vamosdembouz Realu nie ma co piec przeciez ogarneli Mbappe a nie czekaj …

« Powrót do wszystkich komentarzy