- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1877 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
132
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
44
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Safrani
17
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz... Wjechał terminarz... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1877 Culés
1
Kyrgios to trochę taki neandertalczyk, coś odbije kijem, nakrzyczy na kogoś i zeżre banana :]
0
@Fenyx Neandertalczycy byli prawdopodobnie dużo bardziej pokojowi niż HS, także kiepskie porównanie.
0
@Baros1990 nie miałem na myśli podejścia mniej lub bardziej pokojowego, także kiepskie odniesienie.
0
@Fenyx A krzyczenie na kogoś to czym jest, jak nie efektem podejścia "mniej lub bardziej pokojowego". Także kiepskie rozumienie pisanego tekstu :/
0
@Baros1990 jeśli szukasz zaczepki to zły adres. Nie zrozumiałeś kontekstu i próbujesz tłumaczyć sobie to tak, żebyś tylko miał racje, a tak nie jest. Także skończ, bo mi się nie chce użerać z upierdliwymi ludźmi.