La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

konto usunięte

14

Federer, Nadal, Djoko. 3 królów tenisa, 3 wielkich sportowców. Federer piękna gra, technika, klasa sama w sobie. Nadal prawdziwy walczak, przełamujący swoje własne bariery, król mączki. Djoko charyzmatyczny, silny psychicznie i chyba najbardziej kompletny. Każdy ma swojego ulubieńca i każdy kogo innego uważa za GOATa - zrozumiałe. Nie ma co się o to kłócić.
Federer już praktycznie skończył karierę, nie ma szans na jakiegoś WS - także zatrzymał się na liczbie 20.
Taką samą liczbę ma Nole, choć już jutro może wygrać 21 WS, a przed nim wciąż możliwa 2-3 letnia gra na najwyższym poziomie i ten rekord może mocno wyśrubować.
Nadal - obecny rekordzista 22 WS, lecz kontuzje go męczą i koniec jego kariery może być bliżej niż sądzimy.
Obstawiam że tą rywalizację wygra Djoko co mnie cieszy bo to właśnie jego lubię najbardziej. Ale niech wszyscy grają jak najdłużej, bo bez nich tenis już nie będzie taki sam.

3

@TheNekro94 Zapomniałeś o Hurkaczu, Goat nawierzchni asfaltowej

konto usunięte

0

@TheNekro94 Novak GOATović już jest GOATem.

konto usunięte

1

@TheNekro94 a co się dzieje z Murrayem? Strasznie obniżył loty?

konto usunięte

2

@AllBundy kontuzje, po nich to już nie jest to samo

0

@AllBundy Murray to nigdy nie był top jak ta trójka, sam się mianował jako big4 xDDD No i ma sztuczne biodro wiec wgl szacun ze chłop gra

0

@TheNekro94 jak można lubić Djokovica XD jestes może serbem?

konto usunięte

1

@Cvzx Nie jestem ;) I można lubić ;) Za jego charakter, za to że wielu jest przeciwko niemu a on i tak pokazuje wielkość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?