- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
2
Dolar 4.7
Euro 4.8
A w czwartek jedyne posiedzenie jastrzębi w wakacje, następne dopiero we wrześniu. Czyli coś czuje, że tak jak Węgrzy grubo tym razem polecą ze stopami. Węgrzy podnieśli od razu o 1.85, a też mieli na poziomie 6.
A 1 procent przy milionowej pożyczce gdzie jak ktoś chciał kupić np. w Warszawie normalne mieszkanie to tyle trzeba dać to przy 1 takiej radzie z automatu 10000 rocznie odsetek do spłacania więcej. Już w tym momencie większość ludzi płaci głównie odsetki i jakieś grosze kapitału. Jakby dowalili do 8 procent to rocznie 80000 samych odsetek trzeba przy takim kredycie.
A tu jeszcze chory system gdzie zabranie mieszkania nie powoduje anulowania hipoteki jak w Stanach. Potem licytacja komornicza dla wybranych, sprzedaż za pół ceny i zostajesz bez mieszkania i dalej z 400k do spłaty. To idzie się wtedy załamać.
0
@Uukasz_93 Aby ratować złotego potrzebna by była podwyżka co najmniej o 100 pb tak jak na Węgrzech. Ale to jeszcze bardziej pogorszy sytuacje w przemyśle, która jest bardzo zła. Także obstawiam najwyżej podwyżkę o 75pb, co oczywiście poskutkuje dalszym wzrostem euro czy dolara
2
@barcelonaLM Ze złotym to myślę, że to po raz 3 kilkudniowa akcja. Znowu dojedzie do prawie 5, ludzie się rzucą wymieniać, a potem będzie spadać.
0
@Uukasz_93 Wyjściem jest sprzedaż mieszkania z kredytem. Oczywiście mówimy o najgorszym scenariuszu. Ceny mieszkań rosną. Popyt nie maleje.
0
@PatrykBarca Na pewno nawet przy spadających cenach dostanie się więcej niż z licytacji. To jest kolejny wał w tym kraju gdzie nikt z tym nic nie robi. Trochę się interesował tym tematem i często dowiedzieć się o takiej licytacji idzie z cudem. Stawiał się 1 wybraniec, cena wywoławcza 300 tys i cyk sprzedane. A mieszkanie warte 2 razy więcej.
0
@Uukasz_93 Ale jak to przecież największy inteligent w kraju mówił ze euro w Niemczech po 3 zł