- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
1
Matko boska, chciałem sobie pyknąć w tego COD'a MW z 2019 bodajże, jak zobaczyłem ile to ma GB do pobrania to aż mnie zmroziło. Jakieś 170 gb, chłopaki nie wiedza co to kompresja plikow czy faktycznie przestrzeń jaką zajmuje gierka ma uzasadnienie? xD
1
@marcin62 jak duża by musiała być ta gra żeby zajmować realnie 170 gb? xD leniwce mają wywalone w kompresje.
0
@marcin62 Tam masz do wyboru co zainstalować, możesz pobrać sam wieloosobowy bez singla i kooperacji + bez warzone, wtedy jest mniej, albo samo warzone, zależy w co chcesz grać
1
@Jakchcesz mam nadzieję, ze w MW2 sie ogarną pod tym względem, bo chętnie w końcu spróbowałbym jakiegoś COD'a a tutaj cena nawet na promocji zaporowa, miejsca na dysku w cholere trzeba, no nie da sie xD
@Kuz Niestety Warzone nie mogłem odznaczyć, chciałem samego multika to wyszło bodajże jakieś 140. xD
0
@marcin62 ostatnio ograłem singla. Wiadomo, liniowe i oskryptowane jak każdy cod, ale świetna kampania. I misja czyszczenia bloki z noktowizorami czyste złoto, polecam :D