La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1789 Culés

0

-Nie będziesz mógł zarejestrować podpisów

- Nie będziesz mógł zwolnić Koemana ani podpisać Xavi

-Nie będziesz mógł odnowić Asu Fati, Araujo i Pedri

-W zimie nie będziesz mógł się podpisać

-Nie będziesz w stanie podpisać Lewego, Raphiny lub Kounde


1

@lukas10 Real nie wygra LM za Twojej kadencji.
Nie zadłużysz klubu na następne kilkadziesiąt lat, po to aby Twoja kadencja jakoś wyglądała.

0

@koziar on zadłużył? A nie poprzednik ?

0

@lukas10 O Bartomeu szkoda strzępić ryja. Barca w ciągu ostatniego roku jest ponad 200mln euro do tyłu. Jak myślisz skąd będą pochodzić pieniadze na zapowiadane gwiazdy i kto będzie to wszystko spłacał (i płacił w innych aspektach, nie tylko finansowych) w kolejnych latach po Laporcie?

0

@koziar po pierwsze jeszcze nikt nie przyszedł ;) po drugie taki Raphinha nie jest gwiazdą,będzie zarabiał 6 mln rocznie, mądrze wprowadzone zostały limity płacowe,nikt nie dostanie więcej niż 10 mln. Kto będzie spłacał ? Nikt,poprostu oddaliśmy 10 % do praw telewizyjnych. Chyba że wolałbyś wziąć CVC od psa tebasa na 50 lat lub sprzedawać Pedriego,Gaviego,Ansu,Araujo żeby pospinac finanse ? A i jeszcze pogłębić się w kryzysie sportowym który jest ważne żeby zarabiać pieniądze na trofeach

2

@lukas10 nie ma co się spinać i dyskutować, oni myślą, że nowy prezydent wjedzie na białym koniu i w 2 tyg ogarnie cały burdel robiony latami, a za miesiąc zacznie spłacać klubowy dług... A za rok to już długu nie będzie ;) to nic, że Bartłomiej dawał jakieś dziwne rosnące kontrakty, płacił bajeczne sumy dla zawodników, patrz taki Roberto, kupił Antka nie mając kasy, a Arthura wymienił na Pjanica, żeby posklejac swoje kulawe finanse...

0

@lukas10 Po pierwsze, przyszedł. Po drugie, widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie będę Cie wyprowadzał z błędu, zrobi to czas choć trzymam kciuki aby tak nie było, pozdrawiam.

0

@koziar kto przyszedł ? Poka oficjalke poza Torre który przychodzi do Barcy Atletic.

« Powrót do wszystkich komentarzy