La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 3813 Culés

20

Mental Ronaldo nie wytrzyma czwartkowych wieczorów dlatego musi odejść. Nie mogę się doczekać wychwalania w mediach ambicji Ronaldo, bo chce dalej w tym wieku grać w lidze mistrzów. A to ze wystawia klub który dał mu wszystko w ważnym momencie to już żaden problem, bo przecież na Ronaldo nie można nic zlego powiedzieć.

14

@ObiektywnyKibic121 Już go chwalą że dobrze robi, że szkoda jego kariery na United itp xDD

14

@Kondziubarca
Jakoś mnie to nie dziwi. Dlatego nigdy tego człowieka nie polubie, bo to lizodupstwo w jego stronę jest nie z tej ziemi.

0

@ObiektywnyKibic121 No i gdzie on mógłby trafić, żeby walczyć o trofea? Zostaje jedynie Bayern, gdyby Lewandowski odszedł. No chyba, że jeszcze Milan, ale to jednak zespół półkę niżej od Bayernu, bo wciąż jest budowany.

0

@DonAndresFCB
Na mental Ronaldo i to jaki ma wpływ na drużynę (czytaj, ze zawodnicy zaczną się lepiej odżywiać) weźmie go każdy klub :D

« Powrót do wszystkich komentarzy