La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

0

Myślicie, że oddanie telefonu do serwisu na naprawę jest w 100% bezpieczne?

0

@Thoms94 A czemu nie?

18

@Thoms94 Nie. Byłem, musiałem też zdjąć spodnie. Piąty raz już się nie dam nabrać.

1

@Thoms94 Myślę, że warto zabrać ze sobą ochroniarzy. Nigdy nie wiesz kim jest serwisant i co planuje.

0

@Thoms94 szczerze mówiąc moim zdaniem wszystko zależy od serwisu, ale moja koleżanka po serwisie jak się okazało miała zainstalowane oprogramowanie śledzące, czy coś tego rodzaju nie znam się. W każdym razie typek z tego serwisu śledził ją i popadł w jakaś obsesje na jej punkcie, wiec no wiesz różnie bywa, ale to raczej nie jest normą ;)

2

@Thoms94 Chłopaki wyżej się śmieją, ale trzeba uważać gdzie się daje taki telefon. W szkole średniej podczas praktyk jeden ze znajomych z klasy był właśnie w jednym ze sklepów, gdzie naprawiano telefony. To do czego są zdolni niektórzy pracownicy jest przerażające. Potrafili przeglądać galerie i jak ich coś zaciekawiło (nie muszę mówić co) to potrafili zgrywać sobie takie fotki do siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy