La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

2

które serie czy też filmy polecacie z serii Star Trek - które warto obejrzeć i w jakiej kolejności - od razu mówię że jeszcze nie miałem z nimi styczności w ogóle a znajomy namawia xD

2

@arsenallondyn0 Ja oglądam sobie "Star Trek: the next generation".

Niech nie zrażą Cię niespecjalne efekty specjalne sprzed 30 lat, serial jest świetny. Ja ominąłem serię z lat 60-tyc bo jednak to razi aż za bardzo.

Kapitan Picard i co odcinek jakiś inny problem, ciekawy aspekt relacji między różnymi rasami rozsianymi w kosmosie. Plus sporo naukowego nazewnictwa i parę odcinków bardziej związanych z nauką. Serial w zupełnie innym stylu niż te dzisiejsze. Dla mnie bomba!

1

@arsenallondyn0 Nowa seria filmów od pierwszego do ostatniego jest spoko.
Mówię o: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność i Star Trek: W nieznane. Za rok ma być Star Trek 4 i nie mogę się doczekać. Ale wielkim fanem nie jestem i traktuję to jako fajne kino scifi/space opera. Jeszcze serial Star Trek: Discovery mi się spodobał i nie trzeba znać fabuły innych części.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?