La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

1

KADRA FC BARCELONY

powiedzmy sobie szczerze zakładając zakontraktowanie i zarejestrowanie do połowy lipca Kessie, Christensen, Lewy przy sprzedaży F. de jong jednoczesnej i odejście Dembele kadra wygląda nieźle i wtedy trzeba by było się skupić na LO, PO (wtedy sprzedaż Dest), ŚO, pomocnik lub prawo skrzydłowy

Ter stegen/Pena

Dest/d.alves/s.roberto - pique/araujo/christensen/garcia - alba

gavi/kessie/s.roberto -busi/nico- pedri/gavi

ferran/abde/depay - lewy/auba - fati/depay

nie wymianiełem neto, mingueza, pijanic, umititi, lenglet, braithwaite, puig - bo zakładam że ich miejsce jest poza klubem i większośc z nich jednak pożegnamy w to lato

także jeśli uda się zakontrakotować lewy i reszt zarejstrować to chyba powinni się skupić na LO i jakimś pomocniku za de jong bo sezon długi
potem PO, ŚO

w ataku z ewym dalibyśmy radę ferran- lewy- fati w obwodzie auba, depay, abde i chyba na samym końcu bym się na tym skupił chyba że di maria będzie tą tanią opcją to tym lepiej

ach ten s.roberto - kompletnie nie rozumiem po co nam on

0

@lucca87 Mam nadzieję, że Lewy przyjdzie ale oprócz tego dobrze byłoby ogarnąć jakiegoś LO i PO

2

@Kgorecki2500 Właśnie dziś podpisujemy PO :)

0

@Kgorecki2500 A ja mam nadzieję, że Lewy nie przyjdzie i jak Dembele nie przedłuży kontraktu (raczej pewne) to musi przyjść PS. Do tego PO i LO( nie Alonso) i jeśli odejdzie De Jong to pomocnik typu Soler.

1

@Kgorecki2500
właśnie wg mnie taka kolejność Lewy a potem LO i PO (tu aż tak pośpiechu nie ma) i pomocnik jakiś jeśli odejdzie f. de jong

w ataku z lewym jakoś sobie poradzimy nawet jeśli dembele odejdzie

ferran-lewy-fati da radę taki atak z dostepnymi w obwodzie auba, depay

jesli nie będzie kasy to chyba podpisałbym di marię na PS wtedy a kasę skupił na LO, PO, ŚO, pomocnik

0

@lucca87
kurde zapomniałem o Pablo Torre:)

0

@lucca87 Jaki Lewy?! Za co?! XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?