La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

2

Dragowski - super występ, lepszy od Grabary.
Gumny - świetny tylko trzeba mu powiedzieć który to nasi i co się dzieję.
Glik -super , prawdziwa Ściana, tak samo ruchliwy i odbija się wszystko , piłka, przeciwnik
Bednarek- Super nie zrobił karnego. I wykonał 1 osobowa pułapkę ofsajdowa.
Puchacz- Super mecz. Biega po lini jak szalony. Jak jeszcze do tego dołoży umiejętność kopania piłki będzie potwór.
Krycha- Świetny, długie piłki , prostopadle piłki. Tylko trzeba mu powiedzieć że nasi na biało.
Zielu - świetny, dziurka i podał do Seby.
Seba - super mecz. Asysta World Class . A jakby tak umiał jeszcze piłka trochę w środku pograć to już Eldorado.
Lewy - Świetny . Bramka to wiadomo. No i tam walczy przepycha się z 2 czy 3 na raz że mógłby na IO w zapasach wystartować .

2

@PatrykBarca Z twojego opisu wynika, że gramy kapitalne spotkanie, a raczej tak nie jest.

0

@PatrykBarca ty chyba oglądasz mecz w FIFA 22 X

0

@PatrykBarca To pewnie niszczymy tę Belgię 3:0? A nie czekaj...

2

@FC1899Barca @HighestInTheRoom A weź przeczytaj jeszcze raz na spokojnie

2

@HighestInTheRoom przeczytajcie to ze zrozumieniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?