- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 900 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 900 Culés
0
Dobry tekst na Facebooku znalazłem. Zamieszczam w komentarzu
0
@Peszko07 FOZZ nr 45
Komisja Europejska zaakceptowała dzisiaj KPO. Dlaczego ? Dwa powody, bracia z USA i Wielkiej Brytanii oraz Izraela skutecznie naciskali na kumpli z Berlina, Paryża i innych stolic europejskich. Stara Unia zdawała sobie sprawę z tego że im gorzej w Polsce, tym gorzej jej interesom. Inna rzecz to ta że przeciętny Polak to ekonomiczny dyletant. Jeżeli ktoś sądzi że naród znad Wisły wyciągnął jakiekolwiek wnioski z gierkowskich kredytów do jesteś w wielkim błędzie.
W mediach KPO nazywają planem Marshalla. Znakomita większość Polaków nie kapuje ze Plan Marshalla był planem ataku a nie odbudowy, dolar amerykański chwycił za gardo waluty europejskie, nawet funta brytyjskiego rzucił na kolana i brutalnie poszarpał. To jest ta sama zagrywka, tyle że pomiędzy Euro i złotym. Inna sprawa to ta jak ten pieniądz zostanie zapisany i czemu posłuży. W bilansie poprawi wydatnie polskiego złotego, co da rządowi prawo do dodruku gigantycznej ilości złotówek. I rząd to zrobi zanim przyjmie EURO, a przyjmie i to szybko. Akceptacja KPO oznacza koniec złotego i absolutną zależność polskiej gospodarki od Brukseli.
Kościół się obroni przed tęczowymi i o to chodzi, to w końcu nie Kościół tylko Polacy zapłacą tę cenę. Z tych 40 mld EURO to może z 4 zostanie w kraju, tyle że obsłuży ją ekipa z PIS ( o to się biła z Tuskowymi ). Resztę wypłukają Amerykanie i Żydzi, a Unia otrzyma w nagrodę polską padlinę na własność. Tych FOZZ-ów, od tego pierwszego było już kilka, tylko większość rodaków jest czymś innym zajęta i nie zwraca uwagi na takie tam pierdoły. Będzie GIT !
1
@Peszko07 Co za okropny bełkot z dupy wzięty. Żeby chociaż był tu cień uzasadnienia