- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1323 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
24 odpowiedzi
Luciano99
54
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
18
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1323 Culés
1
Wygląda to dobrze, tym bardziej, że na początku sezonu była słaba frekwencja.
0
@DonMatteo901 Legia nie miała kompletu nawet w meczu z Lechem?
0
@DonMatteo901 Też trzeba wziąć pod uwagę pojemność stadionów, bo myślę, że na raków by więcej ludzi przychodziło, ale po prostu nie da rady bo stadion u nich zmieści 5.5 tysiąca osób
1
@DonMatteo901 U nas na Widzewie w minionym sezonie ok 15 tys. czyli patrząc na 1 lige i ekstraklase łącznie Top 3/4. To jeden z tych powodów dla których dobrze, że wracamy na mapę ekstraklasy. Czy ktoś Widzew lubi czy nie na pewno będą ciekawsze spotkania z nami niż większością ligowców. Warto zwrócić też uwagę na procent zapełnienia stadionu bo u nas te ok. 15 tys na 18 mozliwych miejsc co jeszcze bardziej sprawia, że takie Zagłębie czy Śląsk wypadają żenująco. I nie przekona mnie argument, że nie było wyników itd bo na 3 ligę też mieliśmy średnią ponad 14 tysięcy.