La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1251 Culés

konto usunięte

0

Wiadomo, że jak piłkę zagrywa zawodnik do kolegi, który jest na spalonym i po drodze jest obcierka od rywala, to i tak jest spalony. Takich sytuacji w przeszłości było wiele i wtedy jest spalony. Tylko teraz pytanie, jak kwalifikować to zagranie Fabinho. Klasyczna obcierka to nie była, ale odległości były małe, to zagranie Fabinho przypadkowe i niezamierzone do Benzemy. Sytuacja naprawdę bardzo trudna do oceny i szczerze? Nie wiem jednoznacznie, bo i z tej, i z tej strony są argumenty do obrony.

0

@BaroPodertos To jak wyjasnic brak spalonego w finale ligi narodow?

konto usunięte

0

@takisobiektos Nie pamiętam już nawet sytuacji, o której mówisz.

Z tego co widzę, to po uderzeniu Valverde tam piłka jeszcze odbiła się od dwóch zawodników Live, co jest kolejnym argumentem na korzyść Realu.

1

@BaroPodertos bo ten przepis jest idiotyczny. Dla mnie piłkę zagrywał Valverde co zmusiło do interwencji Fabinho. W momencie zagrania piłki przez Valverde Benzema był na spalonym i tylko taka argumentacja jest wg mnie logiczna. Niestety przepis z tym spalonym wywołuje tylo niepotrzebne kontrowersje tak jak np dziś

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: