La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

5

Dominacja Pepa w Anglii jest absolutna. Wszystkie detale dopracowane, nawet wybitne sezony Liverpoolu Kloppa nie wystarczają. Po prostu wybitny manager trafił na jeszcze lepszego i jeszcze bardziej regularnego. Sądzę, że choćby Klopp dostał 500 mln na transfery, nie zbudowałby lepszego teamu - jego Liverpool jest praktycznie maszyną doskonałą w lidze, a mimo to przegrywa.

konto usunięte

1

@Comentateiro No Klopp nie ma tych 500 mln, a Guardiola je ma.

0

@MesQueUnClub96 Klopp ze względu na typ prezentowanego futbolu, nie skroiłby lepszego składu, bo praktycznie nie ma graczy lepszych pod jego futbol. Pracusie z talentem, ale nie wybitni technicy są siłą rzeczy tańsi.
Z drugiej strony co zrobiłby Klopp z ekipą City? Czy zdobyłby więcej punktów- wątpię, bo to nie gracze pod jego piłkę

4

@MesQueUnClub96 Ehe pewnie kloop nic nie wydaje wszyscy że szkółki

konto usunięte

0

@jaras121 No, w każdym okienku ściąga zawodników za 300 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?