La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

2

Nie no, co G2 int zrobiło... wystarczyło zagrać to samo, a oni dojazd we dwóch mida robią... Mogło być 11-4 na wyciągnięcie ręki, a może być 10-5, a nawet 9-6...

0

@Rewolucja123 jak G2 ugra pistoletówkę teraz to może być różnie, jednak mapa CT

prawie się udało ;/

0

@ranger3120 Wiem.

0

@ranger3120 Ale Aleksi spartolił to...

0

@Rewolucja123 G2 bez Niko tego nie wygrają..

1

@Rewolucja123 co teraz safe zrobil XD

0

@WisniaKala Mówisz masz.
@ranger3120 trochę pecha miał, bo Niko już się odwracał na niego, a jakby jego zabił, to Monesy by go zabił od razu.

0

@ranger3120 art co porobił :D

0

@Rewolucja123 to jest właśnie to, jak masz dwóch "blisko" siebie i nie wiesz w kogo strzelać, skądś to znam:D

aleksi to bot, bosz

1

@Rewolucja123 Dalej jestem zdania, że Niko nie dowozi dziś.

0

@ranger3120 Nie tyle co blisko, jeden był daleko i miał chyba więcej, niż pół HP, więc obaj byli trudnymi targetami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?