La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

konto usunięte

3

A z bramkarzem ter stegenem to jednak jest wina trenera. Skoro gość jest pewny że co by się nie działo i jak słabo nie będzie grał to i tak pierwsza jedenastka to o czym tu mówić?
powinien usiąść na ławce do końca sezonu i Xavi powinien zacząć wprowadzić trochę rywalizacji. Bez tego Niemiec ma wyjeb....

0

@damiano996 Nieźle piszesz o zawodniku Barcelony :)

konto usunięte

0

@WisniaKala a co to on święta krowa?bo nie rozumiem

0

@damiano996 już cię zgłosiłem. Pamiętaj że na swoich zawodników tak brzydko się nie mowi

0

@damiano996 Z czego wynika, że Barcelona od momentu gdy Xavi ją trenuje straciła najmniej bramek w lidze. Mats ma statysykę 19 bramek straconych na 22 mecze. Co daje 0,86 bramki na mecz. Czy to że mamy najlepszy wynik w lidze wynika z genialnej postawy obrony w tym czasie? czy inne czynniki tez się do tego przyczyniły?

konto usunięte

0

@priest9999 chyba tylk9 Ty nie widzisz jego zjazdu

0

@damiano996 Uważam że aktualnie wygląda lepiej niż rok temu u Koemana. Czy uważasz że aktualnie gra gorzej niż u holendra?

konto usunięte

0

@priest9999 ja uważam że tak ale przecież każdy może mieć inne zdanie. Ogólnie uważam że powinien czasem usiąść na ławce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?