La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

7

Tych emocji, tej gry i przede wszystkim tego gola mistrza Andresa, który pozbawił mnie głosu i obudził dom, nie zapomnę nigdy :)


4

@Pilka_jest_okragla pamiętam jak w barze sportowym oglądałem mecz z CFC i już praktycznie wychodziłem z piwem w ręku kiedy przyszła
TA AKCJA
Wyleciała mi butelka z piwem, dostałem drugie za free.
Ksywka Barca w barze i oddałem na bar jeden z szalików

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla Darłem mordę jak poparzony, mama mnie od debili wyzywała.

1

@Pilka_jest_okragla Matko miałem wtedy 12 lat, kleczalem przed TV darłem się i płakałem. :D

2

@ElPonczato ja płakałem jak przegrali z CfC tylko nie pamiętam który rok wtedy zabił nas Gudjonsen
Chyba jakoś 2001

1

@Nazio87 albo ten pamiętny mecz i magiczny gol z pikuta naszego wielkiego, pięknego R10 na Stamford Bridge... Piłka była kiedyś piękniejsza :D

1

@Pilka_jest_okragla Jedyna słuszna powtórka to ta z komentarzem Szpakowskiego. CZY TO JEST TA AKCJA? TAK TO JEST TA AKCJA, TAK TO JEST INIESTA, TAK TO JEST BARCA, TAK TO JEST TEN CUD.



Ah te czasy dzieciństwa i ta Liga Mistrzów w TVP.
Mega nostalgia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?