La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

1

@Comentateiro Cześć stary!! mega zawody - mega. Antek dzisiaj jaki i w całej serii genialny a to co robił z Celtami w 3qw. brak słów był nie do zatrzymania Na nasze szczęście zabrakło mu w końcówce paliwa. Remis i teraz na jeden mecz wracamy do Bostonu. Czwartek g. 1
Pozdrawiam serdecznie. ;)

1

@fart Cześć. Niestety dzisiaj nie oglądałem, ale obejrzałem obszerny skrót i widziałem, że powtórzył się schemat - Milwaukee osiąga sporą przewagę, po czym Boston zaczyna grać najlepszą koszykówkę i tym razem skończyli z tarczą.
Niestety dla Bucks brakuje Middletona i to się odbija na możliwościach ofensywnych zespołu, a sam Antek to za mało.
Dziś dla Bostonu zagrał na swoim poziomie Tatum, jednak kluczem do sukcesu jest przeżywający nie wiem którą młodość, Horford. Ten gość to jest kradzież sezonu! Gdyby grał rolę zadaniowca, Boston by poległ z kretesem. Jednak jest zupełnie inaczej - gra jak gwiazda z 30 milionowym kontraktem.
Gratuluję wygranej i pozdrawiam. Czekamy na kolejną bitwę!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?